EN

projektantka Izabela Łapińska

Kunsztownie wykonane, unikalne projekty Izabeli Łapińskiej tętnią indywidualizmem. Jej kolekcje to idealna równowaga między klasyczną formą a nowoczesnym stylem; piękne połączenie mody i sztuki.

Starannie wyselekcjonowane materiały oraz rzemiosło najwyższej próby podkreślają nie poddający się upływowi czasu, wyjątkowy styl Izabeli Łapińskiej.

Od zmysłowych koronek przez hafty i ręcznie malowane jedwabie, po kute na zamówienie srebrne guziki, każdy strój wyróżnia się ręcznie robionym detalem, który podkreśla jego elegancję i ponadczasowość

Małgorzata Foremniak foto: Robert Wolański

„W jej płaszczach czuję się jak królowa, koronki rozbudzają moją sensualność, a sukienki pensjonarki figlarnie maskują mój temperament... W kreacjach Izabeli bawię się... Byciem kobietą”

Małgorzata Foremniak

„Jej kreacje to znacznie więcej niż kaprys sezonu. To rzeczy, które dzięki unikalnym projektom i perfekcji wykonania, będąc w zgodzie z aktualną modą, zyskują ponadczasowy charakter.”

Alicja Resich-Modlińska, „Modą zaklęci”

foto: Piotr Stokłosa
foto: Robert Wolański

„Projekty Izabeli Łapińskiej to ubrania z duszą. Nie naśladują ślepo trendów, są ponadczasowe, niesamowicie stylowe – same wyznaczają kierunki w modzie. (…) Wszystkie kolekcje Izabeli (...) to prawdziwa uczta zmysłowości i kobiecości doprawiona odrobiną pikantnego seksapilu.”

Anna Jurgaś, „Glamour”

"(...) Jej ręcznie wykonane guziki, oryginalne wykończenia i niepowtarzalne płaszcze budzą taką sensację. Nawet na najbardziej zatłoczonej ulicy Paryża!"

Agnieszka Ścibior, Viva Moda

foto: Robert Wolański