Niezwykła współpraca – Zegarek Epos Diamond 4390 by Izabela Łapińska

08/10/2021

Izabela Łapińska podjęła współpracę ze słynną marką szwajcarskich zegarków Epos. Efektem tej kolaboracji jest dostępny w limitowanej edycji zegarek jej projektu.

Szwajcarska marka Epos może się poszczycić historią sięgającą 1925 roku. Od początku istnienia znana jest ze swojego kunsztu rzemieślniczego i dbałości o najmniejszy szczegół swoich mechanizmów. Rodzinna manufaktura opiera się na ręcznym składaniu swoich modeli oraz używania szlachetnych materiałów.

Izabela Łapińska projektując swój autorski model zegarka sięgnęła po inspirację kwiatem czerwonej róży. Kwiat bliski projektantce nie pierwszy raz pojawia się w roli jej natchnienia. Ten uniwersalny symbol kobiecości i miłości stanowi centralne miejsce kompozycji tarczy. W otoczeniu masy perłowej oraz 12 diamentów składa się w unikalną całość odzwierciedlającą styl projektantki. Innowacyjnym rozwiązaniem jest sekundnik który zamiast klasycznego wyglądu został zaprojektowany na kształt różanej łodygi z której wyrastają dwa listki. Kontrastowy granatowy pasek wykonany z wysokiej jakości skóry sprawia że zegarek nie jest tylko formalnym dodatkiem do stroju, lecz sprawdzi się w każdej, codziennej stylizacji.

Zegarek Epos Diamond 4390 został wyprodukowany w limitowanej kolekcji. Dostępny jest jedynie w 100 unikatowych egzemplarzach, każdy o swoim numerze seryjnym.

Powrót