Ponadczasowy płaszcz zawsze w trendach

08/10/2021

Płaszcze „Pantera” i „Georgette” z kolekcji AW2020 wyprzedzają aktualne trendy.

Rok 2020 dla Izabeli Łapińskiej to czas zaznaczania i pokazywania siły kobiecości. W kolekcji na jesień-zimę projektantka zaproponowała ponadczasowy print, który jak żaden inny kojarzy się z siłą i niezachwianą pewnością siebie – CĘTKI. Jednocześnie niezwykle eleganckie, kojarzące się z elitą i klasycznym stylem, z drugiej strony są również symbolem buntu, nonkonformizmu i podążania własnymi ścieżkami.

Płaszcze „Pantera” i „Georgette” zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów zadrukowanych w unikalne, cętkowane printy. Kroje oparte na klasycznych trenczach pozwalają na swobodną interpretację w ramach własnego stylu.  Oba modele są funkcjonalne przez wszyte wygodne kieszenie oraz przewiązanie paskiem, dzięki czemu sprawdzą się w każdej sytuacji.

Światowi trendsetterzy ponownie ogłosili powrót kultowego wzoru w kolekcjach AW21/22. Modele lansowane przez światowe wydawnictwa takie jak Vogue Paris (No.1019) łączą klasyczne wzornictwo z wariacjami na temat cętkowanego wzoru. Te same rozwiązania można znaleźć w kolekcji Izabeli Łapińskiej oraz odpowiedzi na pytania czy istnieje moda wyprzedzająca trendy czy jednak istnieje w ponadczasowej odsłonie.

Miłość, na oko łagodna, w istocie bywa jak pantera głodna! I chociaż ślepa, drogi przyjacielu, najkrótszą drogą podąża do celu.”

William Shakespeare

Powrót